شاهکار تمایز در جهان باشید

افتخاری دیگر با یک شاهکار جهانی

یزدان پاک را سپاس که توانسته ایم زمینه ساز بستری مناسب جهت ورود مدیران و علاقمندان وادی مدیریت به عرصه پهناور جهان بین الملل باشیم.
دپارتمان بین الملل مدرسه عالی کسب و کار ماهان از سال 1380 همکاری با برترین و بزرگترین مراکز آموزشی جهان را در حوزه مدیریت کسب و کار آغاز کرده است و تاکنون با همکاری بیش از ۳۰ دانشگاه و مدارس عالی بین المللی کسب و کار معتبر جهان اقدام به تبادل تکنولوژی ؛ اساتید و علم بروز مدیریت نموده ایم و اینک مفتخریم در آغاز سال 2016 میلادی از طریق همکاری با برترین مرکز حرفه ای مدیریت کسب و کار جهان واقع در کشور هلند با بیش از شصت سال سابقه درخشان و تایید شده توسط بزرگترین آژانس های اعتبارسنجی جهان نظیر AMBA ،IACBE ، ACBSP ،NVAO خالق شاهکاری بی نظیر در تاریخ آموزشی ایران باشیم.
شاهکار تمایز در جهان باشید

مدرسه عالی بین المللی کسب و کار ماستریخت در مراسم جهانی رتبه بندی مراکز آموزشی جهان ،در سال 2013 موفق به کسب مقام اول جهانی در بین کلیه مدارس کسب و کار جهان گردید.

دریافت مشاوره تخصصی و رایگان

مهمترین شاخصه بارز حضور در این دوره بین المللی مدیریت ، کسب دانش کاربردی مهارتی و پرورش مهارتهای تخصصی با اعتبار عالی جهانی ، برخورداری از اساتید فوق حرفه ای و بالاترین کیفیت و امکانات آموزشی را دارا میباشد.


برای مشاهده ادامه متن روی لینک زیر کلیک کنید :

شاهکار تمایز در جهان باشید


نظر کاربران
نظر شما
کد بالا را در کادر وارد نمایید :