برگزاری دویست و دهمین دوره MBA حضوری ماهان

باردیگر سالی برای دانشپذیران جدید ماهان شروع شد که قرار است عمری برای آنها بماند و ارزش آفرینی بکند . دوره MBA  کد 210 مدرسه عالی کسب و کار ماهان ۲۲ شهریور ماه 1397 با حضور دانشپذیرانی که خود در عرصه کسب و کار حرف های بسیاری برای گفتن دارند شروع شد . از مدیر عامل شرکت های بزرگ و روئسای هیت مدیره گرفته تا مدیران فروش و منابع انسانی و ... شرکت های نامدار، همه در این دوره کنار هم جمع شدند تا ارزش افزوده ای به نام تغییر نگرش در مدیریت را در کنار دیگر مباحث عمومی و تخصصی مدیریت به دانسته های خود بیافزایند .

دوره با خیر مقدم و سخنرانی سرکار خانم دکتر شهنواز مدیر آموزش مدرسه عالی کسب و کار ماهان شروع شد و بعد از معرفی و آشنایی دانشپذیران با یکدیگر، اهداف کلی دوره و چکیده ای از آنچه در این دوره تدریس خواهد شد توضیح داده شد .

در ادامه جناب آقای دکتر شاهین فاطمی بنیانگذار چرم درسا دقایقی از تجربیات چندین ساله خودشان در دنیای کسب و کار گفتند . ایشان اعتقاد دارند که دانش مسیری است که یک شبه نمیتوان طی کرد و در طول این مسیر و به صورت پیوسته و مداوم بایستی در حال آموختن باشیم. از دید ایشان دانش مانند جعبه ابزاری است که هر چه تعداد ابزار های درون آن بیشتر باشد شما قدرت و سرعت عمل بالاتری خواهید داشت .

دکتر فاطمی دنیای آینده را دنیای کوبرندیگ میداند و معتقد است هر چه انسان ها بتوانند اتحاد و ارتباط بیشتری برقرار کنند قوی تر و محبوب تر خواهند بود . . در ادامه جناب آقای فاطمی از طرف چرم درسا هدایایی را به عنوان یادبود تقدیم دانشپذیران این دوره کردند .

جناب آقای حسینیان مجری توانمند کشورمان ادامه دهنده مراسم شروع دوره بودند که با حضور گرمشان و توضیحات مبسوط در مورد دوره MBA انرژی مثبت دو چندانی به جمع دانش پذیران بخشیدند .

از صمیم قلب به تمامی دانشپذیران دوره کد ۲۱۰ MBA ماهان خوش آمد میگوییم و مطمئن هستیم که در جشن پایان دوره شیرین کام فارغ التحصیلی این بزرگواران خواهیم بود و مهمتر از آن از تاثیرات و تغیرات مثبت به وجود آمده در کسب و کار این عزیزان بار دیگر به خود خواهیم بالید ..

تصاویر شروع دوره MBA کد 210

برگزاری دویست و دهمین دوره MBA حضوری ماهان
برگزاری دویست و دهمین دوره MBA حضوری ماهان
برگزاری دویست و دهمین دوره MBA حضوری ماهان
برگزاری دویست و دهمین دوره MBA حضوری ماهان


تاریخ:97/06/22


نظر شما

کد بالا را در کادر وارد نمایید :

         

نظر کاربران