شعب ماهان


با توجه به درخواست های فراوان از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی از سراسر کشور در راستای همکاری آموزشی با مدرسه عالی کسب و کار ماهان و نیز با عنایت به رسالت این برند آموزشی مبنی بر آموزش بر مبنای علم، مهارت و هنر مدیریت به همه متقاضیان کسب مهارت و ارتقاء توانمندی های مدیریت و رهبری ، شورای سیاست گذاری مدرسه آموزش عالی ماهان تصمیم به فعالسازی شعبه های این موسسه در نقاط مختلف کشور در چارچوب آیین نامه ها و ضوابط مصوب ،گرفت .

مدرسه عالی کسب و کار ماهان با عنایت به دریافت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای به شماره 111287/1/7/97  بنام آموزشگاه پرتو ماهان و در راستای توسعه خدمات آموزشی خود،از تمامی مدیران سراسر کشور که واجد شرایط اخذ شعبه در استان خود هستند، دعوت به همکاری نموده و  مجوز تاسیس شعبه از سازمان فنی و حرفه ای اعطا مینماید.

لازم به ذکر است در حال حاضر شعب موسسه آموزش عالی آزاد ماهان در زمینه تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد _ دکتری ) در بیش از 170 شهر ایران فعال بوده و اقدام به ارائه خدمات آموزشی به متقاضیان کسب موفقیت در آزمون های تحصیلات تکمیلی، می نمایند .

 

 

چشم انداز

 

تغییر و تعالی نگرش مدیریت در کارآفرینان ، مدیران بنگاههای اقتصادی و فعالان حوزه های کسب و کار در سراسر ایران اهداف تمامی شعبه ها از آنجایی که پیشتازی در یک تغییر موفقیت آمیز مستلزم تربیت و پرورش راهبران و مدیرانی است که به توانمندی های زیر است مجهز باشند

 • ارزش آفرینی و کارآفرینی
 • توانایی تفکر، تدوین، اجرا و کنترل استراتژی
 • توانایی تیم سازی و تقویت روحیه تیمی
 • فرهنگ برنامه ریزی
 • خودآگاهی در کسب و کار
 • تحلیل گری و تحقیق گری حرفه ای
 • توسعه برند فردی ، ملی و بین المللی
 • راهبری خلاقانه سازمان
 • ایجاد تفکر واحد جهانی شده (وحدت در عین کثرت)
 • فکر کن، تصمیم بگیر، اجرا کن

کلیه شعبه های مدرسه عالی کسب و کار ماهان در راستای تحقق این امور کوشا خواهند بود

 

ماموریت

 

ماموريت دپارتمان شعب مدرسه عالی کسب و کار ماهان اين است كه در گسترش و ارتقاء دانش ، مهارت و توانمندی های راهبری و مدیریتی در سراسر کشور از هیچ تلاشی فروگذار نباشد . از جمله وظایف این واحد ، اعلام شرایط شعب ، دریافت اطلاعات متقاضی، بررسی و تشخیص صلاحیت متقاضیان، نظارت بر فعالیت های آموزشی، اجرایی و مالی شعبه ها، ارائه راهکارهای مناسب جهت پیشبرد بهتر امور و بسط و گسترش فعالیت های شعب می باشد .

شرایط دریافت شعب  مدرسه عالی کسب و کار ماهان

متقاضیان همکاری آموزشی با مدرسه عالی کسب و کار ماهان می توانند با تکمیل فرم مخصوص پایین صفحه ، درخواست خود را ثبت نمایند تا پس از بررسی و تایید آن توسط شورای ذیربط و عقد قرارداد به عنوان شعبه مدرسه عالی کسب و کار ماهان در استان مربوطه به صورت رسمی معرفی گردند.


شرایط لازم برای متقاضیان

جزء موسسات و مراكز علمي، آموزشي و پژوهشي معتبر و دارای حسن شهرت باشند که ترجیحا مجوزهای لازم را جهت برگزاری دوره های آموزشی از مراجع ذیربط دریافت نموده اند.

موضوع شركت طبق اساسنامه مرتبط با زمينه فعاليت و مجوز مورد درخواست باشد و از فعاليت در ساير زمينه ها كه به تشخيص هيأت ناظر، که مغاير شئون نمايندگي است، خودداري كند.

 تامین فضای آموزشی مناسب از لحاظ موقعیت محلی، کیفیت بنا و تجهیز آن مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط مدرسه عالی کسب و کار ماهان برخوردار باشند.

 

ویژگی ساختمان مورد نظر جهت تاسیس شعبه:

 • واقع شدن در بهترین نقطه شهر با دسترسی آسان باشد.
 • ساختمان مذکور ترجیحا مستقل، بر خیابان اصلی و در صورت استیجاری بودن قرارداد حداقل 3 ساله ساختمان به نام متقاضی به صورت اجاره نامه رسمی موجود باشد. (کپی آن می بایست در اختیار ماهان قرار گیرد).
 • ساختمان به متراژ حداقل 150 متر زیربنا دارای 1 کلاس با ظرفیت 30 نفر(به شکل میزU کنفرانس) جهت برگزاری کارگاه های آموزشی ، اتاق مدیریت، اتاق اساتید، اتاق مشاوره ، فضای مناسب جهت سالن انتظار دانشپذیران، آبدارخانه، نمازخانه، بوفه، سرویس بهداشتی مناسب و غیره...

نکته: تائيد صلاحیت شرایط ساختمان بر عهده کارشناسان ماهان می باشد.

 

 • تامین سایر شرایط همکاری با برند آموزشی ماهان

مراحل دریافت موافقت شعبه ها

 1. تکمیل فرم درخواست بر روی سایت مدرسه عالی کسب و کار ماهان
 2. تماس از طریق دپارتمان مربوطه با متقاضی
 3. ارسال درخواست رسمی به همراه مدارک مورد نیاز
 4. شرکت در جلسه حضوری شورای نظارت بر شعبه ها
 5. بازدید میدانی ( محسوس و نا محسوس ) نمایندگان دفتر مرکزی از محل متقاضی
 6. جلسه نهایی
 7. عقد قرارداد رسمی

متقاضی گرامی!

لطفا پس از مطالعه مطالب فوق، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمائید، دفتر مرکزی مدرسه عالی کسب و کار ماهان ظرف مدت هفت روز کاری درخواست شما را بررسی می نماید.

 

نکته: لطفا منطقه مورد نظر جهت فعالیت، نوع همکاری و یا سئوالات احتمالی خود را در قسمت شرح فرم درج کنید.

 
لطفا پس از تکمیل فرم درخواست فایل آن را به آدرس info@mahanbs.net ارسال فرمایید.


مطالب مرتبط


رزومه سهيل رشيدي ثابت | از اساتید دوره جامع مدرسه عالی کسب و کار ماهان

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :