سید جلال حسینی خواه، بنیانگذار مارال چرم

 

یک فنجان چای با طعم تجربه

با حضور  جناب آقای سید جلال حسینی خواه بنیانگذار مارال چرم

 

باشگاه کسب و کار ماهان دوشنبه اول مرداد ماه ششمین دورهمی از دوره دوم ، برنامه یک فنجان چای با طعم تجربه را میزبان سید جلال حسینی خواه بود . مردی که بی اغراق میتوان سمبل پشتکار و اعتقاد به کارش نامید .
برنامه با اجرای دلچسب و پر انرژی آقای حسینیان مجری سرشناس ایران شروع و از همان لحظه اول به صورت زنده در لایو استوری اینستاگرام ماهان پخش شد .
  در نوجوانی کسب و کار را شروع کرد و شم اقتصادی بالای سید جلال باعث شد تا او با استراتژی استفاده از سرمایه دیگران و همت و پشتکار در کسب و کار خود پیشرفت چشمگیری داشت .
حسینی خواه در جواب سئوال یکی از مدیران ارشد خود که در جلسه حضور داشت و از قضا از فارغ التحصیلان ماهان هم بود و از او پرسید که آیا کاریزمای او ذاتی است یا اکتسابی میگوید : خودم از پایین ترین سطح شروع کرده ام ، اکنون همه مسائل مربوط به کارکنان و کارگرانم را کاملا درک میکنم و آنها را از صمیم قلب دوست دارم به آنها احترام خاصی قائل هستم .
مارال چرم را شاید جزو معدود برند های ایرانی بتوان نام برد که در خارج از ایران شعبه دارند و در بازارهای بین المللی از ایتالیا تا استرالیا و آلمان و انگلستان خوش درخشیده است. با این حال سید جلال میگوید این روزها با توجه به شرایط تحریم ها کار در خارج از ایران با چالش های فراوانی روبرو است . با این حال وی از اهداف مارال چرم حضور و توسعه در بازارهای جهانی را برشمرد و گفت با تمام چالش های موجود ما تمام توان خود را برای توسعه این بخش بکار خواهیم بست .
سید جلال در مورد وضعیت مارال چرم در ایران گفت از دو سال اخیر خود چندان راضی نیستیم و مارال چرم به علت تکیه به سیاست های دولت ، دو سال تاریک و دور از ایده آلی را سپری کرده است .
در پایان سید جلال و مارال چرم تمامی حضار را با اهدای کارت عضویت باشگاه و تخفیف مارال چرم که به صورت اختصاصی برای باشگاه کسب و کار ماهان تهیه شده بود سورپرایز کردند .
در خاتمه تابلو و نشان افتخار مدرسه عالی کسب و کار ماهان توسط جناب آقای مهندس شهبازی و با حضور جناب آقای مهندس نوید سیاری و سرکار خانم دکتر شهنواز به ایشان تقدیم شد .
پس از چشیدن طعم تجربه، چای و شیرینی را همگی مهمان باشگاه کسب و کار ماهان بودند و از حضار در لابی پذیرایی شد و عکس هایی به یادگار گرفته شد تا خاطره این شب برای همیشه جاودان گردد.
باشگاه کسب و کار ماهان در دور همی بعدی یک فنجان چای با طعم تجربه میزبان آقای مهدی صفایی بنیانگذار مجموعه حفاظت فردی و تشریفات کانسپت خواهد بود که با سورپرایز ویژه ای در خدمتتان خواهیم بود .
 

 

گزارش تصویری یک فنجان چای با طعم تجربه با سید جلال حسینی خواه

 

مارال چرم

مارال چرم


مارال چرم

مارال چرم

 

 

 
مطالب مرتبط


کرونا ویروس و هشت سؤالی که کارفرمایان باید پاسخ آن را بدانند | پیشنهاد مجله کسب‌وکار هاروارد به شرکت‌ها در جنگ با کرونا

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :