سمینارهای مدیریتی کسب و کار

 

سمینارهای  دیتا ماینینگ ( داده کاوی و هوش تجاری)

 اینفلوئنسر مارکتینگ و انواع اینفلوئنسرها

 اعتماد سازی با تکنیک های برند سازی صدای سوم

ترکیب بازاریابی درون گرا و گیمیفیکیشن در دیجیتال مارکتینگ (ارائه یک کمپین عملی در بازاریابی دارویی)  

 

تاریخ برگزاری:98/08/20


 

دراین سری برنامه از برنامه های باشگاه کسب و کار ماهان سمینارهایی باچند موضوع که اشاره ای مختصر به آنها شده است برگزار می گردد:

 

 *داده کاوی یکی از ده شغل پردرآمد دنیاست. داده کاوی یا Data Mining یکی از تخصص‌هایی هست که شرکت‌‌ها به خصوص شرکت‌های بزرگ نیاز زیادی بهش دارند و علم داده در آینده کاربردهای بسیار زیادی خواهد داشت.

 

 دیتا ماینینگ

*اینفلوئنسر «به افراد شناخته شده و تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی اینفلوئنسر می‌گویند.» این تعریف کلی از اینفلوئنسر است.

اینفلوئنسر مارکتینگ

 

برندسازی با برندینگ از لحاظ علمی و اجرایی تفاوت دارد، که به اشتباه به جای همدیگر نیز استفاده می شود، فرآیند برندسازی بیشتر متمرکز روی ایجاد و افزایش سطح آگاهی برند می باشد و بواسطه برنامه های ترویجی و تبلیغاتی به ثمر مینشیند و طراحی هویت برند بخش اساسی این فرآیند محسوب می شود.

 

برند سازی

 

 

 

دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می دهد. کسب و کارها از کانال های ارتباطی دیجیتالی مانند موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها به عنوان اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود استفاده می کنند. پس بازاریابی دیجیتال به معنی استفاده گسترده از تاکتیک های دیجیتالی و کانالها برای ارتباط با مشتریان در فضای آنلاین (جایی که بیشتر مشتریان وقت خود را سپری می کنند) است. از وب سایت شرکت گرفته تا دارایی­ های آنلاین برندینگ کسب و کار مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و… طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها هستند که زیر چتر دیجیتال مارکتینگ قرار می ­گیرند.

 

 

 

 مطالب مرتبط


ارائه شده توسط : استاد بهمن متولی

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :