مزایای DBA آنلاین ماهان

 مزایای دوره DBA آنلاین چیست؟

مزایای جذاب ارائه شده از طریق دوره های DBA  آنلاین شامل فرصت های متنوعی در شبکه سازی وسیع تر (آشنایی با مدیران داخلی و خارجی)، انتخاب گسترده از بین مراکز برگزار کننده این دوره  و انعطاف پذیری بیشتر از لحاظ زمانی و مکانی برای شرکت در دوره است.

DBA دوره های کاربردی و مهارتی  چه آنلاین و چه حضوری کمک بزرگی به رشد و توسعه کسب و کارتان می کنند ، شما را برای پیشرفت در حرفه شغلی آماده می کنند ، در شما یک چشم انداز جهانی در کسب و کار ایجاد کند و باعث می شود تا اندوخته های تجربی خود را از طریق شبکه ارتباطی و تجاری که با هم دوره ای های خود به وجود می آورید، توسعه بخشید.

باتوجه به جدول مزایای دوره های آنلاین،باعث می شود برنامه های آنلاین بسیار جذاب تر از برنامه های حضوری برای بسیاری از دانشپذیرانی که در فواصل دورتر هستند باشد.

 

دسترسی سریع

انعطاف پذیری

هزینه

توانایی دسترسی به آموزش های آنلاین و سایر مباحث مورد مطالعه در هر نقطه می تواند تفاوت بزرگی در موفقیت شما داشته باشد. شما می توانید بهترین مکان های مطالعه را متناسب با سبک یادگیری خود انتخاب کنید ، و می توانید بدون داشتن محدودیت زمانی یا مکانی، در دوره DBA به صورت آنلاین شرکت کنید.

باتوجه به ازدحام مسیر های تردد و مشغله های زیاد بسیاری از مدیران،در دوره های آنلاین این امکان وجود دارد تا بدون صرف زمان اضافی در مسیر رفت و آمد به یادگیری بپردازید.

حذف تمامی هزینه های جانبی مانند :محل اقامت (برای افرادی که از مناطق دورتر ثبت نام کرده اند)،وعده های غذایی،ایاب و ذهاب و هزینه های ریز و درشت دیگر

شبکه سازی حرفه ای

تکنولوژی

منابع

دوره های DBA آنلاین به ویژه دوره هایی که بر جهانی سازی و تجارت بین المللی متمرکز شده اند، فرصت های زیادی برای شبکه سازی با دانشجویان دیگر در سراسر جهان ارائه می دهند. اگر به دنبال برقرای ارتباطات و کسب دانش و تجربه از فضای کسب و کار سایر شهرها و کشورها هستید، در دوره آنلاین این مزیت را بدست خواهید آورد.

 

پلتفرم های آنلاین فرصت هایی را برای بحث در کلاس با وقفه های کمتری ایجاد می کند و میزان تمرکز دانش پذیران را افزایش می دهند.

تمامی منابع دوره های آنلاین با دور های حضوری عینا مطابقت دارند.

 

مزایای دوره DBA آنلاین در مدسه کسب و کار ماهان:

1

بهره مندی از متدولوژی تدریس مهارتی محور به سبک مدرسه کسب و کار ماهان

2

ارائه مشاوره های مدیریتی تخصصی (Business Coaching)

3

اعطای Recommendation Letter به مدیران با تأییدیه و امضای اساتید شورای سیاستگذاری دوره

4

امکان بازبینی کلاسهای ضبط شده بصورت نامحدود

5

امکان دسترسی به E.Library دانشگاههای بین المللی همکار

 

 

در این قسمت به مشاهده ویدئوی کوتاهی از دوره DBA آنلاین مدرسه کسب و کار ماهان می پردازیم

 

 

 

 

◄ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر درباره دوره " DBA آنلاین " ماهان کلیک نمایید  ►

 

 مطالب مرتبط


داوود کشوری بنیانگذار مهر گیاه

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :

         

دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی دوره DBA آنلاین

نام :  
نام خانوادگی :  
رده سازمانی (اختیاری) :

آخرین مقطع تحصیلی (اختیاری) :

شماره تماس :  
ایمیل (اختیاری) :  
کد بالا را در کادر وارد نمایید :