پیش نیاز دوره DBA آنلاین ماهان

پیش نیازها و شرایط حضور در دوره DBA آنلاین ماهان چیست؟

با توجه به اهمیت دوره DBA در دنیای کسب وکار کنونی و مزایای این دوره، میتوان گفت مدیران با آموختن دانش و مهارتهای حرفه ای و کاربردی مدیریت و رهبری کسب و کار در دوره DBA  می توانند به پیشرفت و توسعه کسب و کارشان سرعت بخشند و اهداف خود را محقق سازند.آیا با هر شرایطی می توان در دوره DBA شرکت کرد؟

دوره DBA آنلاین ماهان

شرایط متقاضیان جهت شرکت در دوره:

سوابق تحصیلی

متقاضیان محترم جهت شرکت در دوره DBA می بایست حداقل دارای مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط مدیریتی باشند.البته لازم به ذکر است در صورتی که افراد دارای مدرک کارشناسی و یا مدارک مقاطع بالاتر در حوزه های پزشکی ،فنی و مهندسی و سایر رشته های دانشگاهی که نامرتبط با مدیریت هستند،باشند میتوانند از طریق دانش، رزومه و سابقه کاری عالی در سمت های مدیریتی اقدام به شرکت در دوره کنند.همچنین مدیرانی که فارغ التحصیل دوره MBA با مدرک وزارت علوم باشند می توانند اقدام به شرکت در دوره DBA کنند.

 

رده سنی

متقاضیان جهت شرکت در دوره DBA از سن 35 سال به بالا هستند.ولیکن به ندرت موارد استثنایی در میان مدیران و دانش پذیران گرامی مشاهده میگردد که با سنین کمتر اقدام به شرکت در این دوره می نمایند که دارای جایگاه اجتماعی و شغلی عالی نیز می باشند.

 

رزومه کاری

متقاضیان جهت شرکت در دوره DBA می بایست ،حداقل به مدت 10 سال فعالیت کسب وکاری حرفه ای داشته باشند.رزومه این افراد در جلسه مشاوره بررسی گردیده و پس از تأیید اولیه وارد جلسه مصاحبه نیز می شوند.

 

تکنولوژی

در صورتی که علاقه مند به گذراندن دوره DBA آنلاین می باشید، نیاز به یک دستگاه کامپیوتر (PC, LAPTOP, TABLET) و اینترنت پرسرعت (WIFI,ADSL) دارید.

 

 

 

 

◄ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر درباره دوره " DBA آنلاین " ماهان کلیک نمایید  ►

 

 مطالب مرتبط


از تهدیدها تا فرصت‌ها؛ اهمیت استراتژی در فضای نوین | دوره عالی مدیریت کسب‌وکار ماهان

پیام بگذارید


         

دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی دوره DBA آنلاین

نام :  
نام خانوادگی :  
رده سازمانی (اختیاری) :

آخرین مقطع تحصیلی (اختیاری) :

شماره تماس :  
ایمیل (اختیاری) :  
کد بالا را در کادر وارد نمایید :