استارتاپ رند مهمان برنامه باشگاه کسب و کار ماهان و ایده پردازان

ششمین استارتاپ گرایند باشگاه کسب و کار ماهان و ایده پردازان

جناب آقای  محمدرضا رحمانی بنیانگذار استارتاپ رند

98/08/13

 

استارتاپ گرایند 

محمدرضا رحمانی در ابتدا به ارائه توضیحاتی درباره نی نی سایت و رُند پرداخت و نحوه راه اندازی و چگونگی شروع تیم سازی و مدیریت خود را در این مجموعه شرح داد.در ادامه درباره مزیت های رقابتی در دنیای دیجیتال صحبت شد و عوامل موفقیت برند ها نسبت به یکدیگر را بررسی کردیم.

همچنین درباره کسب و کار دیگری به نام Domain Hunter صحبت شد و راهکارها و کلید واژه های مربوط به این حوزه بررسی شد و به بخشی از سوالات حضار در این مورد پاسخ داده شد.

در ادامه راهکاری هایی برای مدیریت سازمان و پرسنل ارائه شد تا افراد بتوانند در تیم سازی و مدیریت تیم های کاری خود عملکرد بهتری داشته باشند و همچنین ترفندهایی برای آموزش نیروهای جدید و استخدام نیروی مناسب برای موقعیت های مختلف شغلی ارائه شد.

استارتاپ گرایند

راهکارهای ورود به بازار دیجیتال و استارتاپی نیز از مواردی بود که درباره آن صحبت شد و به سوالات مربوطه پاسخ داده شد.بررسی این موضوع که یک محصول یا خدمتی جدید و خاص می تواند مزیت رقابتی بسیار مهمی برای ورود به بازار باشد، جزو موارد مطرح شده بود.

کاربرد محتوا و بازار تولید محتوا در نی نی سایت نیز از عوامل مطرح شده در این نشست بود و آنالیز بازار،خواسته مخاطب و ویژگی های جذابیت محتوای آن جزئی از موارد بحث بود.

در ادامه این نشست حضار سوالات خود را از طریق سامانه پیامکی از مهمان برنامه پرسیدند و عده ایم به صورت حضوری در حین و یا پس از نشست با مهمان برنامه به گفتگو پرداختند و از تجربیات ایشان در این حوزه استفاده کردند.

استارتاپ گرایند

 

صحبت های محمدرضا رحمانی و آرش سروری مجری این برنامه را ملاحظه فرمایید:

 مطالب مرتبط


رزومه سهيل رشيدي ثابت | از اساتید دوره جامع مدرسه عالی کسب و کار ماهان

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :