اختتامیه دوره MBA رشت|پایان دوره MBA کد 205 ماهان

 

اختتامیه دوره MBA رشت

پایان دوره MBA رشت ، کد 205

  

ورکشاپ اختتامیه دوره MBA رشت برگزار شد. این دوره سومین دوره از دوره‌های MBA ماهان در رشت بود که میزبان مدیران عزیز گیلانی شد.

ماهان برگزارکننده دوره‌های مدیریتی، در حال حاضر در سه دوره MBA، DBA و رهبری کسب‌وکار، پذیرای مدیران برتر گیلانی در شهر رشت است. این دوره‌ها با هدف تغییر نگرش مدیریت و پرورش رهبرانی اثرگذار در بازار کسب‌وکار کشور تعریف‌شده‌اند. ازآنجاکه استان گیلان، یکی از قطب‌های مهم تولید و کسب‌وکار کشور است و صاحب مردمانی است علم آموز و فرهیخته، تصمیم بر این شد تا تمام آنچه از سرمایه‌های دانش و مهارت در پایتخت در اختیار مدیران قرار می‌گیرد، در شهر رشت به فعالان از صنایع مختلف ارائه گردد.

اکنون تنها با گذشت سه دوره از دوره‌های MBA رشت،  ماهان افتخار آن را دارد که در دوره‌های DBA و رهبری حرفه‌ای کسب‌وکار میزبان مدیران ارشد استان گیلان باشد.

 

اختتامیه دوره MBA رشت

 

ورکشاپ اختتامیه دوره MBA رشت، کد 205 که با حضور دانش‌پذیران این دوره، مدیران ارشد استان گیلان و اساتید گرامی برگزار شد، تصویری است از آنچه دوره‌های مدیریتی ماهان برای دانش‌پذیران به همراه دارد: علم‌آموزی و کسب مهارت، فضای بحث و تبادل نظر، شبکه ارتباطی و هم‌افزایی تجاری.

در این ورکشاپ یک روزه، جناب آقای دکتر افشین رحیمی، مدیرعامل شرکت نیوساد، کارآفرین برتر سال 1393 و رییس کانون کارآفرینی استان گیلان؛ جناب آقای دکتر رنجکش، رییس اداره سرمایه‌گذاری استان گیلان و جناب آقای دکتر بهنود صدر از اساتید برتر حوزه کسب‌وکار حضور داشتند.

 

   
   بخش‌هایی از سخنرانی جناب آقای دکتر بهنود صدر را می‌بینیم در جریان اختتامیه دوره MBA رشت   

 

 

 

اختتامیه دوره MBA رشت کد 205، همزمان است با شروع سه دوره جدید مدیریتی در استان گیلان.

به اطلاع می‌رساند که کدهای بعدی دوره‌های MBA و DBA ماهان در رشت ، دی ماه امسال شروع به کار خواهند کرد. مدیران عزیزی که به حضور در این دوره‌ها علاقه‌مندند، از طریق نمایندگی ماهان در استان گیلان، شهر رشت اقدام به ثبت‌نام نمایند.

اولین دوره رهبری حرفه‌ای کسب‌وکار در رشت نیز، جمعه همین هفته 29 آذرماه آغاز خواهد شد. این دوره میزبان 15 نفر از مدیران ارشد و صاحبان کسب‌وکار است که  با مصاحبه از میان متقاضیان بسیار این دوره برگزیده‌شده‌اند.

 

 

  اختتامیه دوره MBA رشت   

 



مطالب مرتبط


دکتر صدر | رزومه دکتر بهنود صدر از اساتید دوره جامع فروشنده حرفه ای و دوره MBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان

پیام بگذارید

کد بالا را در کادر وارد نمایید :